نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی گلوگاه در سال 1403 با حضور حجت الاسلام احمدی دبیرشورای امر به معروف و نهی از منکر استان، حجت الاسلام دماوندی امام جمعه و رییس شورای فرهنگی شهرستان، داودی فرماندار و جمعی از مسئولان در دفتر امام جمعه برگزار شد.

به گزارش نکته آنلاین ؛ در ابتدای جلسه اسکندر نظام محله به عنوان دبیر جدید شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان معارفه و از زحمات حسینعلی اسدی قدردانی شد .

در ادامه مصوبات جلسه قبل توسط ذاکری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه قرائت و مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

مهدی داودی فرماندارشهرستان گلوگاه ضمن قدردانی از تلاش های مجریان طرح نور گفت: به حمد الهی با همراهی مردم و متولیان امر ، این طرح در راستای ارتقای وضعیت عفاف در حال اجرا است.

حجت الاسلام والمسلمین دماوندی امام جمعه گلوگاه ضمن بیان مطالبی پیرامون حجاب و عفاف بر اهمیت و جایگاه این فریضه مهم تاکید کرد و گفت: آسیب‌هایی که در جامعه وجود دارد نیازمند عزم جدی و همگانی برای مقابله است.

حجت الاسلام مرتضی احمدی دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر استان مازندران با اشاره به اینکه هدف این ستاد دستگیری از افراد است اظهار کرد : باید بستر ترویج امر به معروف و نهی از منکر در باب فرهنگی داشته باشیم در این ستاد پیگیر مطالبات و مشکلات مردم هستیم.

در پایان این نشست احکام عضویت شورای فرهنگی به اعضا اعطا شد