ستاد ارتباطات مردمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای طرح ملی میدانی خدمت شهید حاج قاسم سلیمانی در آستانه سفر رئیس جمهوری به استان مازندران، در ساری برپا شد.
به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، همزمان با دومین سفر استانی رئیس جمهوری به استان مازندران، ستاد ارتباطات مردمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور سید موسی حسینی کاشانی، نماینده تام الاختیار وزیر و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت فرهنگ به همراه علی خواجه‌وند، معاون دفتر مدیریت عملکرد؛ احسان آهنگر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ سکینه‌خاتون مهدیان‌پور، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌، مدیرکل اوقاف و امور خیریه و معاون حج و زیارت مازندران در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد استان آغاز به کار کرد.
ستاد ارتباطات مردمی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه دور دوم سفر رئیس جمهوری به این استان تشکیل شده و میز خدمت این وزارتخانه از امروز تا پایان روز جمعه با حضور نماینده تام‌الاختیار وزیر فرهنگ در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برپا می باشد.
این ستاد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۶ تا ۲۷ از ساعت ۸ تا ۱۸ و روز جمعه از ساعت ۸ تا ۱۴واقع در ساری، میدان امام، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مستقر و پاسخگوی مردم و اهالی فرهنگ و هنر دایر است.
همچنین آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت‌ماه همراه با تعدادی از اعضای هیات دولت برای دومین بار در قالب سفر استانی مهمان مازندرانی‌ها است.