همزمان با گرامیداشت هفته معلم به همت آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه آیین تجلیل از مقام معلم و تقدیر از پیشکسوتان عرصه تعلیم و تربیت با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در سالن ورزشی شهید چمران گلوگاه برگزار شد.

به گزارش نکته آنلاین؛  معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران در آیین تجلیل از معلمان و فرهنگیان شهرستان گلوگاه با اشاره به نقش و جایگاه آموزش و پرورش در هویت بخشی به نسل آینده گفت : معلم در کنار تدریس دانش آموزان مسائل تربیتی را باید در نظر داشته باشند.

مصطفی جعفری اظهار کرد : آموزش و پرورش به تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری تقویت کننده نیروی انسانی است.

وی جامع بودن ، زمان شناسی و مخاطب شناسی را از جمله شاخصه های بارز استاد شهید مطهری برشمرد.

این مقام مسئول تاکید کرد : دادن نگاه ملی به دانش آموزان ، امیدآفرینی و مهارت آموزی و توانمندسازی دانش آموزان توجه ویژه شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه نیز  اظهار کرد :‌ معلمان نقش تربیت نسلی را بر عهده دارد که در آینده‌ مسئولیت‌های مهم آن جامعه می‌شوند.

اسماعیل روحی بیان کرد : حضرت علی(ع) که می فرماید:« به احترام معلمت از جای برخیز حتی اگر فرمانروا باشی» نشان از ارزش کار معلم است که باید برای جامعه بیان و تبیین شود.

وی در پایان ضمن قدردانی از همراهی های بی دریغ مدیر کل و مجموعه آموزش و پرورش استان ، امام جمعه و فرماندار و خیرین گلوگاه از تلاش های معلمان و فرهنگیان آموزش و پرورش شهرستان تقدیر کرد.