مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برنامه‌ریزی و انجام مقدمات برای برپایی میز خدمت و ستاد ارتباطات مردمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت سفر رئیس‌جمهور به مازندران خبر داد.
به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، احسان آهنگر روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ستاد ارتباطات مردمی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه دور دوم سفر رییس‌جمهور به این استان تشکیل شده و میز خدمت این وزارتخانه از فردا تا پایان روز جمعه با حضور نماینده تام‌الاختیار وزارت فرهنگ در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برپا می‌شود.
وی افزود: من و همکارانم طی این سه روز با حضور و مدیریت دکتر سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر فرهنگ در این اداره کل حضور می‌یابد به پرسش‌ها و درخواست‌های مراجعه‌کنندگان پاسخ خواهیم داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: میز خدمت این اداره کل از ساعت ۸ تا ۱۸ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و ساعت ۸ تا ۱۴ روز جمعه برگزار می‌شود و آماده پاسخگویی به همه اهالی فرهنگ و هنر استان هستیم.
آهنگر اظهار کرد: علاوه بر پاسخگویی به اهالی فرهنگ و هنر و متقاضیان خدمات این اداره کل در محل برپایی میز خدمت، کارشناسان این اداره کل در سامانه سامد نیز مستقر می‌شوند و پاسخگوی تماس‌ها و درخواست‌های مردمی هستند.