مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خبر داد: مدیران شرکتهای تعاونی استان تا 16 خرداد سال جاری فرصت دارند در نوزدهمین جشنواره تعاونی های برتر ثبت نام کنند.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل؛ احمد پویش مدیر امور تعاون اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران در گفتگویی افزود: مدیران شرکت های تعاونی برای حضور در رقابت بزرگ نوزدهمین جشنواره تعاونی های برتر می توانند با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون کشور به آدرس https://taavoni.mcls.gov.ir نسبت به بروزرسانی مدارک و مستندات اقدام نمایید.

وی تاکید کرد: این جشنواره به منظور ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و شناسایی تعاونی‌های موفق در سطوح استانی و ملی ، معرفی الگوهای برتر و تشویق تعاونی‌ها به تلاش برای بهبود و ارتقای حوزه‌ها و گرایش‌های مختلف کسب و کار، در شهریور ماه سال جاری در استان مازندران همزمان با سراسر کشور برگزار می‌ شود.

پویش با اشاره به شعار سال رهبر معظم انقلاب مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم ، تصریح کرد: توجه ویژه به بخش تعاون و مشارکت مردم در فعالیت های تولیدی ، توزیعی و خدماتی در مناطق مختلف ، ارتقاء جایگاه و معرفی توانمندی های این بخش ، ایجاد انگیزه و رقابت سالم بین تعاونگران و انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و توسعه مشارکت‌های مردمی از جمله اهداف این جشنواره است.