فرمانده انتظامی مازندران از آزادسازی ۱۷ هزار و ۲۰۰ مترمربع از اراضی کشاورزی به ارزش ۵۱۰ میلیارد ریال در شهرستان محمودآباد خبر داد.

به گزارش نکته آنلاین به نقل از ایرنا مازندران؛ سردار حسن مفخمی شهرستانی روز سه شنبه اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر تصرف غیر قانونی، دیوارکشی و ساخت و سازهای غیر مجاز در بخش قابل توجهی از زمین های کشاورزی منطقه روستاهای فرامده و تازه آباد در شهرستان محمودآباد موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت، پس از هماهنگی های قضائی و با حضور نمایندگان اداره جهادکشاورزی نسبت به تخریب دیوارکشی ها و بناهای ایجاد شده در این زمینهای اقدام شد.

فرمانده انتظامی مازندران از آزادسازی ۱۷ هزار و ۲۰۰ متر مربع از اراضی کشاورزی در این عملیات خبر داد و تصریح کرد: ارزش زمین رها سازی شده برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۵۱۰ میلیارد ریال برآورد شد.

سردار مفخمی شهرستانی با اشاره به تشکیل پرونده برای سه متهم در این راستا و معرفی به مراجع قضائی خبر داد و اظهار داشت: حفظ بیت المال و اراضی ملی از دست متصرفان و سود جویان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و با متخلفان و متصرفان اراضی ملی برابر قانون و با قاطعیت برخورد می شود.