مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مازندران از برپایی میز ارتباطات مردمی وزارت میراث‌فرهنگی، هم‌زمان با سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت به استان مازندران، خبر داد.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مازندران، حسین ایزدی در این‌باره گفت: هم‌زمان با دور دوم سفر رئیس‌جمهوری و هیئت دولت به استان مازندران و با حضور نماینده تام‌الاختیار وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به درخواست‌های مردمی در این حوزه رسیدگی می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران اظهار کرد: میثم آسوپا، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به‌عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر به‌مدت سه روز در محل این اداره‌کل واقع در ساری میدان امام، ابتدای خیابان جام‌جم، روبه‌روی سپاه مقاومت بسیج شهرستان ساری مستقر و پاسخگوی درخواست‌های مردم خواهد بود.

او یادآور شد: شهروندان می‌توانند در روزهای ، ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه جاری از ساعت ٨ صبح الی ١٨ و ۲۸ اردیبهشت از ساعت ۸ الی ۱۴ برای ارائه و ثبت درخواست‌ها، انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به محل مذکور مراجعه کنند