مربی تیم نساجی مازندران گفت: نساجی در نیمه اول کیفیت و شجاعت لازم را برای شکست تیم پرسپولیس نداشته است.

به گزارش نکته آنلاین به نقل از مهر نیوز، مصطفی صداقت در نشست خبری بعد از بازی با تیم پرسپولیس با تشکر از هواداران تیم اظهار کرد: هواداران در ایجاد شرایط فوق العاده تیم را تنها نگذاشتند و از آنان تقدیر می‌کنم.

وی با بیان اینکه قول می‌دهیم که در اولین فرصت این باخت را جبران کنیم افزود: قول می‌دهیم که این بدهی را به هواداران صاف کنیم.

وی با اظهار اینکه آن گونه که باید در نیمه اول کیفیت لازم را نداشتیم، شجاعت و کیفیت را برای شکست دادن پرسپولیس صدر اول جدولی نداشتیم، گفت: در نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم شرایط به نفع ما رقم خورد و به گل رسیدیم اما به دلیل تجربه بازیکنان حریف امتیاز را از دست دادیم.

صداقت با بیان اینکه تیم پرسپولیس بعد از ۱۰ نفره شدن به لاک دفاعی رفت، گفت: باید بیشتر کار کنیم تا از موقعیت‌ها استفاده کنیم.

مربی تیم نساجی مازندران با عنوان یکی از شرایط بازیکنان راضی هستیم، گفت: ما باید با همین شرایط مسابقات را ادامه بدهیم و در پنجره نقل و انتقالی زمان برای ترمیم خواهیم داشت و اگر لازم شد برای تعویض و جابجایی بازیکن اقدام کنیم.

مربی تیم نساجی مازندران درباره شرایط داوری گفت: با شرایطی که سازماندهی که و فدراسیون فوتبال ایجاد کرد کادر فنی نمی‌تواند زیاد در کار داوری دخالت کند و همیشه به مسائل داوران احترام گذاشتیم و اکنون نیست تمکین می‌کنیم.

تیم نساجی با نتیجه دو بر یک برابر تیم پرسپولیس شکست خورد.