مدیرکل کمیته امداد استان مازندران گفت: این نهاد از طریق ادارات کمیته امداد در شهرستان ها و مراکز نیکوکاری آماده دریافت نذورات مردم در قالب نقد و غیر نقدی در عید سعید قربان است.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی؛  میثم معافی مدیر کل کمیته امداد استان مازندران بمناسبت عید سعید قربان اظهار داشت: همچون سال‌های گذشته نذورات مردم نیکوکار استان در قالب نقد و غیر نقد جمع آوری شده و در اختیار محرومان و نیازمندان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ قربانگاه ابراهیمی در سراسر استان با نظارت دامپزشکی برپا می باشد گفت: ۳۵۰ پایگاه نیز شامل ادارات کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مستقر درمیادین اصلی شهرها آماده دریافت نذورات و احسان مردم خیر و نیکوکار در روز عید سعید قربان است.

معافی بیان داشت: مازندرانی های نیکوکار در سال گذشته بیش از ۴۸ میلیارد تومان در قالب وجه نقد و گوشت قربانی به نیازمندان مساعدت نمودند و پیش بینی می شود امسال این رقم به ۶۰ میلیارد تومان برسد.

وی گفت : نذورات قربانی جمع آوری شده با اولویت سالمندان ،زنان سرپرست خانوار، ایتام ،کودکان بد سرپرست ، خانواده‌های دارای بیماران صعب العلاج و …. در همان روز عید و در سریع‌ترین زمان توزیع خواهد شد.

معافی با بیان اینکه مشارکت مردم در پویش «نذر قربانی »با هر مبلغ امکان‌پذیر است گفت: کمیته امداد بر اساس نذورات نقدی جمع آوری شده و نیت افراد مشارکت کننده نسبت به تهیه دام زنده و ذبح و توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان اقدام خواهد کرد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با اشاره به روش‌های غیرحضوری جهت مشارکت مردم درپویش« نذر قربانی» بیان داشت:این روش ها شامل کد دستوری#۱*۰۱۱*۸۸۷۷*، سایت همدلی،نیکوکاری الکترونیک مازندران به آدرس takl.ink/Hamdeli.mzn و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۵۰۵ نزد بانک ملی فراهم شده است.

📡کانال اطلاع‌رسانی ایتا
eitaa.com/emdadmazandaran

📡کانال اطلاع‌رسانی سروش
https://splus.ir/ravabetomomisojhe