جلسه ستاد مدیریت بحران استان مازندران با موضوع سیل شب گذشته در محور جاده چالوس؛ به ریاست دادبود، سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری مازندران در شهرداری مرزن آباد برگزار شد. ‎

در این جلسه که به ریاست عبدالرضا دادبود، سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران و با حضور فرماندار چالوس، مدیران کل بحران، منابع طبیعی غرب و آب منطقه‌ای مازندران و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل شهرداری مرزن آباد برگزار گردید.

دادبود، سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری با تأکید بر تصمیم گیری واحد برای اقدام سریعتر ساماندهی سیلاب شب گذشته، گفت: پاکسازی منطقه در اولویت قرار گیرد.

عبدالرضا دادبود با اشاره به اولویت شناسایی افراد مفقود شده در سیلاب شب گذشته، اظهار کرد: فعلا این مسیر جهت پاکسازی کامل مسدود بماند تا به نحو مطلوبی به نتیجه برسد.

وی با تأکید بر هماهنگی بیشتر دستگاه‌ها، افزود: باید مدیریت واحد و تصمیم گیری واحدی صورت گیرد تا کارها سریعتر انجام شود.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با تأکید بر اینکه ورود و خروج افراد غیر مسئول کنترل و جلوگیری شود، گفت: تاکنون این سیلاب چهار مصدوم داشته است و مسائل بطور جدی دنبال می شود.

دادبود با بیان اینکه برای امروز و فردا نیز هشدارهای نارنجی داده شده است، افزود: اقدامات پیشگیرانه در دستور کار باشد.

وی با تأکید بر اینکه با توجه به پیگیری استاندار مازندران نجات جان آدمها از اولویت بیشتری برخوردار است، خاطر نشان کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی باید اقدامات لازم هرچه زودتر انجام شود.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه اگر کوتاهی از سوی دستگاهی صورت گرفته باید ظرف دو هفته گزارش شود، اظهار کرد: اگر نیاز باشد از دستگاههای نظارتی و حفظ حقوق بیت المال برای بررسی دعوت می‌شود