یوسف نوری، استاندار مازندران در سفر به غرب استان در دیدار چهره به چهره در دفتر غرب استانداری در نوشهر، مشکلات و موانع صنعتگران و تولیدکنندگان را بررسی کرد. ‎
به گزارش نکته آنلاین ؛ یوسف نوری، استاندار مازندران در ادامه سفر یک روزه به غرب استان در دیدار چهره به چهره با صنعتگران و تولیدکنندگان این منطقه شرکت کرده و موانع و مشکلات آنها را بررسی کرد.

در این نشست؛ که در دفتر غرب استانداری مازندران برگزار شد، تعداد ۲۰ نفر از فعالان صنعتی و تولیدی در حوزه گردشگری، دامداری، دامپروری، تولیدات خشکبار، مواد و صنایع غذایی، چوب آلات و مبلمان، گل و گیاه زینتی، گلخانه، نایلون و نایلکس، سلفون، باغداری، مسکن و کشتارگاه بدون واسطه و از نزدیک با استاندار دیدار و گفت وگو کردند.

یوسف نوری، استاندار مازندران در سفر یک روزه به غرب استان صبح امروز در نماز عید قربان شهرستان کلاردشت شرکت کرد و پس از آن با حضور در گلزار شهدا و قرائت فاتحه برای سه شهید خوشنام دفاع مقدس به دیدار خانواده شهید فرهود جوادی رفت.

بازدید از پروژه تعریض و چهارخطه کردن محور کلاردشت – مرزن آباد، بررسی مشکلات واحدهای پرورش ماهیان، بازدید از واحدهای تولیدی، صنعتی و صنایع دستی از دیگر برنامه های استاندار مازندران بود.