قاسم عزیزاده گرجی با بیان اینکه مردم مازندران در همه ی دوره های انتخابات حماسه ی بزرگی را رقم می زنند، خاطرنشان کرد: ما مکلفیم جهت تحقق راهبردهای مقام معظم رهبری در انتخابات اهتمام بورزیم. ‎

به گزارش نکته آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا از مازندران، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در نشست با مسئولین ستاد نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان، ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان و گرامیداشت دهه ولایت و امامت، اظهار کرد: ان شاءالله همچون آیت الله شهید رئیسی عزیز که در مبانی بنیادین انقلاب اسلامی پایدار و محکم بودند و باور قلبی عمیق به ارزش‌های انقلابی و نظام اسلامی داشتند، طی طریق نماییم و خدمتگزار مردم باشیم.

وی با اشاره به شرایط پیش آمده زود هنگام انتخابات و استفاده از تجربه برگزاری انتخابات قبلی، خاطرنشان کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب، مقام معظم رهبری یکی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را تحقق مشارکت مردمی و آزادی سیاسی در قالب برگزاری انتخابات برشمردند.

عزیززاده گرجی با اشاره به فعالیت ستاد انتخابات استان در همان روزهای آغازین ماه خرداد، اظهار کرد: در این رابطه ۱۱ کمیته تشکیل و با برگزاری جلسات منظم در سطح استان همه شرایط و مقدمات کار فراهم شده است.

وی تصریح کرد: بخش عمده‌ای از انتخابات در مقام اجرا توسط مردم انجام می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان، اعلام کرد: ۵۹ حوزه انتخابیه در سطح بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها در قالب ۲۲ حوزه اصلی و ۳۷ حوزه فرعی به عنوان مجری انتخابات فعالیت می‌نمایند.

وی ادامه داد: ۷۶۷ نفر به طور مستقیم به عنوان اعضای هیئت اجرایی و برخاسته از معتمدین محلی مشغول فعالیت می‌باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه آموزش‌های لازم به کاربران جهت استفاده از دستگاه احراز هویت داده شده است، گفت: تست آنتن دهی شعبات اخذ رای نیز صورت گرفته و ۳۷۰۰ دستگاه احراز هویت به روز رسانی شده‌اند.

عزیززاده گرجی؛ تعداد کل شعبات اخذ رای استان را ۳ هزارو ۲۲۸ شعبه برشمرد و اظهار کرد: از این تعداد ۱۴۵۸ شعبه شهری، ۱۷۷۰ شعبه روستایی، ۲۵۴۲ شعبه ثابت و ۶۸۶ شعبه سیار می‌باشند.

رئیس ستاد انتخابات مازندران ادامه داد: اینکه نام چه کسی از صندوق اخذ رای بیرون می‌آید مهم نیست، بلکه وظیفه ذاتی ما این است که انتخابات را به سلامت پیش برده و تمام سازوکارهای لازم را جهت حضور مردم و مشارکت حداکثری فراهم آوریم.

وی یادآور شد: انتخابات همواره نقطه قوت جمهوری اسلامی ایران بوده است و ان شاءالله با همراهی و همدلی یکدیگر انتخابات پرشوری را برگزار کرده و پیام آن به دوستان و دشمنان بیرون از کشور خواهد رسید.

انتهای پیام