مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران از تخصیص پاداش ٣ میلیارد ریالی به قبوض مشترکین خانگی و تجاری بر اساس میزان مدیریت مصرف در خرداد ماه امسال خبر داد.

به گزارش نکته آنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران، مصطفی بابایی میزان انرژی صرفه جویی از محل قبوض مشمول پاداش را در خرداد ماه را ۴٧٨ هزار کیلووات ساعت اعلام کرد که در این مدت بالغ بر ٢٩ هزار صورتحساب از مشترکین این شرکت مشمول پاداش گردید.

این مقام مسئول به پویش با انرژی اشاره کرد و گفت: مشترکین خانگی و تجاری می توانند با پیوستن به پویش با انرژی از طریق کد دستوری #١۵٢١* و یا سایت www.ba-energy.ir به هر میزان که مصرف برق خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش دهند، بر اساس امتیاز و به قید قرعه مشمول هزاران جوایز ارزنده از جمله ٣٠٠ خودروی اتومات، ١۵٠٠ جایزه صد میلیون تومانی و جوایز نفیس دیگر شوند.

وی از عوامل اصلی افزایش مصرف برق در تابستان را لوازم سرمایشی دانست و بیان کرد: تنظیم دمای کولر و دیگر وسایل سرمایشی در دمای آسایش ٢۴ درجه، سرویس و تعمیر تجهیزات سرمایشی و عدم استفاده از لوازم پر مصرف در ساعات اوج مصرف (١٨-١٣) و (٢٣-٢٠) از روش های مدیریت بهینه مصرف برق است.

بابایی خاطرنشان کرد حدود ٧۵ درصد از مشترکین غرب مازندران در محدوده الگوی مصرف ماهیانه هستند و از مشترکینی که مصرف خود را نسبت به سال گذشته کاهش داده اند، قدردانی می نمایم و امیدوارم این همدلی و همراهی همچون سالیان گذشته با صنعت برق تداوم داشته باشد.