چهار پروژه آبرسانی در شهرستان قائمشهر با بهره مندی ۴۱۵۰۰ نفر از مردم این شهرستان از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی در هفتمین روز دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.
به گزارش نکته آنلاین ؛ در آئین بهره برداری از پروژه های آبرسانی در شهرستان قائمشهر، بهزاد برارزاده مدیر عامل آبفا مازندران ضمن گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار داشت: پروژه های آبرسانی به مجتمع نیکان و محوطه ایستگاه مرکزی شهرستان قائمشهر همچنین بهسازی چاهها و اصلاح و توسعه شبکه توزیع در این شهرستان همزمان با دهه فجر انجام شد.
وی تصریح کرد : این پروژه ها شامل اجرای عملیات حفر دو حلقه چاه با دبی ۶۵ لیتر در ثانیه ،اجرای خط انتقال به طول ۲۰۰۰ متر،تجهیز و بهسازی دو حلقه چاه با افزایش دبی ۳۵ لیتر در ثانیه و اصلاح و توسعه شبکه به طول ۲۵هزار متر اجراء شده است.
این مسئول اعتبار صرف شده برای این چهار پروژه آبرسانی را ۵۶۵ میلیارد ریال اعلام کرد و با اشاره به افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴۳ پروژه آب و فاضلاب در مازندران طی دهه مبارک فجر افزود: ۳۳پروژه آبرسانی و پنج پروژه فاضلاب طی این دهه با صرف اعتباری بالغ بر ۶۷۷۰ میلیارد ریال  به بهره برداری می رسد و ۵۱۰۸۰۰ نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی و مزایای شبکه جمع آوری فاضلاب برخوردار خواهند شد